-4%
Підшипник 1680210.LV (1680210.LV) BBC-R, розміри: 50*100*45
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 1.156 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 1680210.LV |
| Ширина внутрішнього кільця | 45 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 25 мм |
- Ціна: 680,11 ₴

