Підшипник 6318 (318) TIMKEN, розміри: 90*190*43
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TIMKEN |
| Вага | 4.9 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 318 |
| Ширина внутрішнього кільця | 43 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 43 мм |
- Ціна: 5 708,29 ₴

