-4%
Підшипник 6901 2RS EMQ P6 (6-1180901Ш) BBC-R, розміри: 12*24*6
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.01 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Висота | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 6-1180901Ш |
| Ширина внутрішнього кільця | 6 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 6 мм |
- Ціна: 26,92 ₴

