Підшипник NJ 314 J P6 (6-42314КМ) BBC-R, розміри: 70*150*35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник типу NJ має два борти на зовнішньому й один борт на внутрішньому кільці, що дає змогу фіксувати вал у осьовому напрямку в один бік. Застосовується в автомобілях, тракторах, гірсько-бажковому обладнанні та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 3.19 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 6-42314КМ |
| Ширина внутрішнього кільця | 35 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 35 мм |
- Ціна: 1 274,80 ₴

