-4%
Підшипник AC 40620020.6 (AC40620020.6) BBC-R, розміри: 40*62*20.6
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-упорні кулькопідшипники з цілим внутрішнім і зовнішнім кільцем також можуть бути виготовлені з ущільненнями й без них. Сфера застосування дуже широка, це й автомобілебудування (зачастоту підшипники кондиціонера), сільськогосподарські машини та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.204 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 20.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | AC40620020.6 |
| Ширина внутрішнього кільця | 20.6 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 20.6 мм |
- Ціна: 206,99 ₴

