-17%
Підшипник L 45449/L45410 (7006А) BBC-R, розміри:29*50.292*14.224
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники по частоті обертання значно поступаються роликовим циліндричним, але здатні сприймати одночасно діють радіальні і осьові навантаження. Дані підшипники не допускають перекіс валу. Якщо у вузлі, в якому встановлюються підшипники, навантаження діють у двох напрямках, то в даний вузол потрібно одночасно встановлювати дзеркально два однорядних конічних підшипника (однієї серії), а щоб забезпечити необхідний зазор між підшипниками встановлюється дистанційне кільце.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.11 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Висота | 14.224 мм |
| Зовнішній діаметр | 50.292 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 7006А |
| Ширина внутрішнього кільця | 14.732 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 10.668 мм |
- Ціна: 90,09 ₴

