-4%
Підшипник 153510 (22210CCK) BEL, розміри: 50*90*23
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сферичні дворядні роликопідшипники з конічною посадковою поверхнею (конусність 1:12 або 1:30) монтуються на конічний вал або на циліндричний, але вже за допомогою стяжної або закріплювальної втулки. Підшипники з конічною посадковою поверхнею спочатку мають трохи більший радіальний проміжок (на відміну від циліндричного), оскільки в процесі монтажу зменшення внутрішнього радіального проміжку використовується для створення натягу між внутрішнім кільцем і валом або втулкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.66 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 22210CCK |
| Ширина внутрішнього кільця | 23 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 23 мм |
- Ціна: 188,37 ₴

