Підшипник 22309 MB/W33 P6 C3 (76-3609) BBC-R, розміри: 45*100*36
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 1.4 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Висота | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 76-3609 |
| Ширина внутрішнього кільця | 36 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 36 мм |
- Ціна: 1 641,31 ₴

