Підшипник NA 4904 2RS (4074904 2RS) AGRI-C, розміри:20*37*18
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.095 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 4074904 2RS |
| Ширина внутрішнього кільця | 18 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 17 мм |
- Ціна: 102,11 ₴

