-4%




Підшипник 3004 2RS (3056104 2RS) XMVB, розміри:20*42*16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-наполегливі шарикопідшипники з цільним внутрішнім і зовнішнім кільцем також можуть бути виконані з ущільненнями і без них. Область застосування дуже широка, це і автомобілебудування (найчастіше підшипники кондиціонера), сільськогосподарські машини та ін ..
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XMVB |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.08 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 3056104 2RS |
| Ширина внутрішнього кільця | 16 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 16 мм |
- Ціна: 104,71 ₴

