-4%
Підшипник 3200 2RS (3056200 2RS) AGRI-C, розміри: 10*30*14
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.05 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Висота | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 3056200 2RS |
| Ширина внутрішнього кільця | 14 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 14 мм |
- Ціна: 40,45 ₴

