-4%
Підшипник DAC39720037 2RS ABS (DAC39720037 ABS) BBC-R, розміри:39*72*37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-упорні кулькопідшипники з роз'ємним внутрішнім і суцільним зовнішнім кільцем мають досить широку сферу застосування, тому вони представлені з ущільненнями й без, зі стопорними кільцями по наручі для кращої фіксації у вузлі, з проставними кільцями (ступічні підшипники).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.555 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Висота | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | DAC39720037 ABS |
| Ширина внутрішнього кільця | 37 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 37 мм |
- Ціна: 565,78 ₴

