-8%
Підшипник 4T-460/453A (822-047C/822-051C) XMVB, розміри:44.45*107.95*27.783
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники по частоті обертання значно поступаються роликовим циліндричним, але здатні сприймати одночасно діють радіальні і осьові навантаження. Дані підшипники не допускають перекіс вала. Якщо у вузлі, в якому встановлюються підшипники, навантаження діють в двох напрямках, то в даний вузол потрібно одночасно встановлювати дзеркально два однорядних конічних підшипника (однієї серії), а щоб забезпечити необхідний зазор між підшипниками встановлюється дистанційне кільце.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XMVB |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.365 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 44.45 мм |
| Висота | 27.783 мм |
| Зовнішній діаметр | 107.95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 822-047C/822-051C |
| Ширина внутрішнього кільця | 29.317 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 24.61 мм |
- Ціна: 466,98 ₴

