-4%
Підшипник 33109 P6 (6-3007709) BBC-R, розміри:45*80*26
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.55 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Висота | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 6-3007709 |
| Ширина внутрішнього кільця | 26 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 20.5 мм |
- Ціна: 363,54 ₴

