Підшипник 2-17722Л1 15 ГПЗ, розміри:110*170*73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Волзький підшипниковий завод |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 4.822 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 110 мм |
| Висота | 73 мм |
| Зовнішній діаметр | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 73 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 73 мм |
- Ціна: 18 900 ₴

