Підшипник GE 17 ES 2RS (GE17) CX, розміри: 17*30*14
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.0464 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Висота | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | GE17 |
| Ширина внутрішнього кільця | 14 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 10 мм |
- Ціна: 64,07 ₴

