Підшипник GE 40 ES (ШСП40) BBC-R, розміри: 40*62*28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.323 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | ШСП40 |
| Ширина внутрішнього кільця | 28 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 22 мм |
- Ціна: 225,07 ₴

