Корпус литий SNK 512-610 (SNL512-610) BBC-R
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | SNL512-610 |
| Внутрішній діаметр | 45 |
| Висота до центру осі обертання | 70 мм |
| Висота виробу | 135 мм |
| Довжина корпусу | 225 мм |
| Довжина кріпильного отвору | 23 мм |
| Розмір кріпильного отвору | 26 мм |
| Міжцентрова відстань для кріплення | 320 мм |
| Ширина корпусу | 70 мм |
- Ціна: 1 571,30 ₴

