Корпус литий SNK 513-611 (SNC513-611) BBC-R
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | SNC513-611 |
| Внутрішній діаметр | 60 |
| Висота до центру осі обертання | 80 мм |
| Висота виробу | 148 мм |
| Довжина корпусу | 275 мм |
| Довжина кріпильного отвору | 24 мм |
| Розмір кріпильного отвору | 18 мм |
| Міжцентрова відстань для кріплення | 230 мм |
| Ширина корпусу | 80 мм |
- Ціна: 2 037,06 ₴

