Подшипник SB 205 (UC 205) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.16 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | UC 205 |
| Ширина внутрішнього кільця | 27 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 15 мм |
- Ціна: 48,29 ₴

