Подшипник в корпусе UCFC 205 (UCFC205) CX
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | UCFC205 |
| Діаметр посадкового поглиблення | 70 мм |
| Діаметр корпусу | 115 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 12 мм |
| Діаметр по кріпильних отворів | 90 мм |
| Товщина виробу | 35.7 мм |
- Ціна: 327,77 ₴

