Підшипник 3199371.LV (LSGR 205 FS) BBC-R
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У цій групі зібрані нетипові корпусні вузли квадратної, круглої, овальної та ін. форми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 1.65 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | LSGR 205 FS |
| Діаметр по кріпильних отворів | 82 мм |
| Довжина виробу | 99 мм |
- Ціна: 1 160,70 ₴

