Подшипник в корпусе UCFB 206 R3 (збірка з UC206R3+FB206) (UCFB206) BEL
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | UCFB206 |
| Діаметр кріпильного отвору | 10 мм |
| Довжина корпусу | 130 мм |
| Міжцентрова відстань для кріплення | 40 мм |
| Товщина виробу | 31 мм |
| Ширина корпусу | 78 мм |
- Ціна: 158,15 ₴

