Подшипник 3199372.LV (PN 00032) BBC-R
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У цій групі зібрані нетипові корпусні вузли квадратної, круглої, овальної та ін. форми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 1.92 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | PN 00032 |
| Діаметр по кріпильних отворів | 100 мм |
| Довжина виробу | 125 мм |
- Ціна: 1 685,44 ₴

