-4%
Корпус литий FC 207 (FC207) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.893 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | FC207 |
| Внутрішній діаметр | 72 |
| Діаметр посадкового поглиблення | 90 мм |
| Діаметр корпусу | 135 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 14 мм |
| Діаметр по кріпильних отворів | 110 мм |
| Товщина виробу | 34 мм |
- Ціна: 143,41 ₴

