Кошик
642 відгуків
Доброго дня. Ціна та наявність товару актуальні на 22.01.24

Ремені клинові класичні (нормальних перетинів) гладкі

ціна на класичні гладкі клинові ремені

Пропонуємо купити ремені клинові нормальних перетинів гладкі за заводськими цінами без накруток перекупників. Представлені ремені мають трапецієподібний профіль, в якому основне навантаження розподіляється на бічні робочі поверхні. Крутний момент передається шківами завдяки сили тертя. Клиноподібна форма забезпечує високу якість зчеплення зі шківами.

Перед тим, як вибрати ремені клинові класичні гладкі в інтернет-магазині, необхідно уважно вивчити маркування. До речі, схоже маркування мають варіаторні клинові ремені, доступні для замовлення каталозі на сайті.

Маркування містить відомості про тип профілю і довжині виробу. Для градації гладких класичних ременів використовують шість позначень, відповідних латинським літерам. За кожною такою літерою приховані відомості про верхню ширину і висоту виробу.

 1. Z – висота 6мм, ширина 10
 2. A – висота 8мм, ширина 30
 3. B – висота 11мм, ширина 17
 4. C – висота 14мм, ширина 22
 5. D – висота 19мм, ширина 32
 6. F – висота 23мм, ширина 38

Для покупки доступний широкий асортимент товару на складі. Також є опція, за якою можна замовити ремені клинові класичні гладкі з доставкою з Європи, СНД, Азії. Подача заявок відкрита для будь-якого регіону України.

Крім гладких клиновидних, доступні до придбання: поліклинові, круглі, ремені для синхронної передачі зубчасті, посилені варіанти.

Як влаштовані і чому так затребувані класичні ремені?

гладкі клинові ремені нормальних перетинів недорого

Якщо запит – каталог класичні гладкі клинові ремені привів до нас, швидше за все, ви знаєте, що шукаєте, і довідкова інформація вам ні до чого. Однак все ж хочемо провести невеликий екскурс, який буде цікавий виробникам-початківцям.

Перехід від плоских до клинових рішень на початку 20-го століття був обумовлений декількома факторами:

 • нарощуванням і підтриманням стабільно високих показників крутного моменту;
 • прагненням зробити силові установки більш компактними;
 • зниженням навантаження на підшипникові вузли, вал та інші механізми.

Більш ніж за 100 років, як сама технологія виробництва, так і матеріали зробили крок далеко вперед. Сьогодні купити гладкі клинові ремені нормальних перетинів недорого, виконані зі зносостійкої сировини, спеціально розроблених полімерів, вже не здається чимось неймовірним.

Клиновидний тип приводу використовується в верстатах, в складі виробничих ліній, в поєднанні з двигунами сільськогосподарських машинах, вентиляційного обладнання. З їх допомогою передається без втрат висока потужність в компресорах, будівельній техніці.

Вибираючи гладкі клинові ремені нормальних перетинів в Україні, не буде зайвим дізнатися про те, з яких матеріалів їх роблять.

 1. Шар розтягування. Складається з нео -, хлоропренових каучуків.
 2. Корд. Несучий шар. Представлений жорстким міцним матеріалом: кевларом, поліестером. Практично не тягнеться, відповідає за міцність всієї конструкції.
 3. Підтримуючий гумовий шар.
 4. Шар стиснення. Комбінована частина, що складається зі спеціальної гуми, добре сприймає зусилля на стиск. Для підвищення пружності в гумові шари деяких ременів додають синтетичні нитки.
 5. Зовнішній шар – покрита гумою тканина, яка збільшує експлуатаційний період ременя завдяки своєї термостійкості.

Ми не завищуємо вартість, намагаючись виправдати прайс ексклюзивністю та іншими маркетинговими хитрощами. На сайті ціна на класичні гладкі клинові ремені може перевищувати 2000 грн., але ми завжди готові йти на поступки. Постійні акції, індивідуальні дисконти, партнерські програми – все це допомагає нашим клієнтам щомісяця заощаджувати 10-30% від запланованого бюджету.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner