Кошик
430 відгуків
Доброго дня. Ціна та наявність товару актуальні на 08.06.23

Радіально-упорні кулькові підшипники

Радіально-упорні підшипники застосовуються у вузлах з комбінованою радіально-осьової навантаженням. При встановленні таких підшипників механіки намагаються зберегти радіальний зазор, "вибрати" його зовсім або встановити з натягом, але це вже буде залежати від схеми установки, вимог точності вузла, температурного впливу ін..
кулькові радіально упорні підшипники

Якщо вузол відчуває комбіноване навантаження, встановлюють кульковий радіально-упорний підшипник, зберігаючи так званий радіальний зазор. Яким буде зазор, залежить від схеми установки, температурних умов, вимог точності вузла.

У каталозі інтернет-магазину Исток представлена величезна кількість кулькопідшипників найвищої якості прямо від виробника. Базовою вважається конструкція однорядного радіально-упорного підшипника. В описі кожного товару вказується кут контакту. Чим він вищий, тим більш високе осьове навантаження здатний переносити вузол.

Підкреслимо, що підшипник радіально-упорний кульковий не так добре працює в високошвидкісних режимах роботи, як самоустановлювальні або радіальні версії. Тому, якщо важлива частота обертання, а не градус контакту тіла кочення з доріжками, радіально-упорний варіант варто розглядати в останню чергу.

Нагадуємо, що в магазині Istok зібрані не тільки кулькопідшипники, а й підшипники ковзання, ремені клинові нормальних перетинів, приводні ланцюги за найдоступнішими цінами в Україні. Постійним клієнтам та тим, хто замовляє великими обсягами, надаються індивідуальні знижки.

Різновиди радіально-упорних кулькопідшипників

Перед тим, як купити підшипники радіально-упорні кулькові, варто уважніше ознайомитися з усім наявним асортиментом.

  1. Однорядні. Мають кут контакту від 15 до 40°. Виготовляються зі сталевими, поліамідними, точковими/штампованими латунними, сепараторами. Випускаються в форматі парного монтажу. Бувають з чотирьохточковим контактом, без сепаратора.
  2. Дворядні. Бувають: з ущільнювачем, без ущільнювача, з подвійним внутрішнім або зовнішнім кільцем, пазом для введення додаткових тіл кочення.

Ми відзначили лише найбільш популярні вузли. Під замовлення можна купити кулькові радіально-упорні підшипники в корпусі «SLIM», прецизійні версії, парного монтажу за схемами В і Х, та багато інших «екзотичних» варіантів.

підшипник кульковий радіально упорний в інтернет магазині

Технічні особливості, сфера застосування, стандарти

Даний вузол широко застосовується в машинобудуванні, хімічній та сільськогосподарській галузях. Якщо ви вирішили замовити радіально-упорні кулькові підшипники, швидше за все вони вам потрібні для відновлення працездатності або виробництва наступних агрегатів:

  • редукторів, редукторних двигунів;
  • компресорів;
  • нагнітачів;
  • насосів;
  • вентиляторів;
  • гвинтових компресорів;
  • підіймально-транспортних механізмів;
  • друкувальних машин.

Найчастіше використовують однорядний варіант підшипників, бо його конструкція забезпечує тихий хід, високу частоту обертання, мале тертя та тривалий експлуатаційний ресурс.

Вибираючи підшипник кульковий радіально-упорний в інтернет-магазині, не буде зайвим запастися наступними технічними фактами. Перше – дані вузли виготовляються відповідно до ДСТУ 831-75. Друге – для виробництва корпусу та тіл кочення використовують сталь марки 100Cr6 (1.3505).

Вибір та установка радіально-упорних вузлів

Як ви могли помітити, підшипники кулькові радіально-упорні мають великий розкид за ціною. Щоб не помилитися при виборі відповідних вузлів, необхідно відштовхуватися від типу, напрямку та характеру майбутнього навантаження, ресурсу вузла, зовнішнього середовища, частоти обертання.

При монтажі важливо відрегулювати осьові зазори, знову-таки з урахуванням зовнішніх факторів та специфіки навантаження. Регулювання проводиться за допомогою переміщення зовнішніх кілець. Робота складна та копітка. Без залучення професіонала не обійтися. Якщо готові самостійно встановити радіально-упорний кульковий підшипник, ми допоможемо порадою.

Також, менеджер магазину підбере товар, що цікавить: ремені клинові класичні гладкі, підшипники, ГТВ, металовироби. Розповість про варіанти доставки та оплати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner